GALÉRIA | ELNAGH T-LOFT

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestorObývací priestor je podsvietený LED pásmi a to mu dodáva moderný vzhľad. Jednoliata podlaha v sebe ukrýva množstvo úložného priestoru. Sklápací stolík je možné zmenšiť jedným pohybom, ak ho práve nepotrebujete. 

 

Úložné priestory v podlaheÚložné priestory pozdĺž celej podlahy ponúkajú dostatok miesta na všetky veci na cestách.

 

Skupina sedadielSkupina sedadiel je čalúnená z kvalitných materiálov a vďaka otočným a polohovateľným sedadlám vodiča a spolujazdca s dvoma lakťovými opierkami si môžete všetci spolu posedieť za jedným stolom. Vďaka veľkému panoramatickému oknu pozdĺž celej kabíny vodiča máte dostatok svetla počas celého dňa.

 

 

SPÁLŇA

Spálňa

Jednolôžkové prevedenie spálne poskytuje veľa úložného priestoru. Čalúnené steny zútulňujú celú spiacu časť a dodávajú príjemný pocit. 

 

SpálňaPrevedenie jednolôžkových postelí zo zadnou kúpeľňou.

 

Dojlôžková posteľPrevedenie dvojlôžkovej postele s veľkými šatníkovými skriňami po oboch stranách. Posteľ obsahuje aj dva praktické nočné stolíky.

 

Prevedenie spálnePrevedenie postele QUEEN so zaoblenými hranami pre ešte lepší prístup s bočnými šatníkovými skrianmi a veľkými nočnými stolíkmi.

 

Prevedenie spálne Prevedenie veľkej postele od steny po stenu poskytuje nadštandardný priestor. Vďaka sťahovacej rolete si viete užiť nerušené súkromie.

 

Ďalšie spacie priestory Spacie lôžko nad kabínou vodiča predstavuje plnohodnotnú posteľ pre dvoch.

 

 

KUCHYŇA

KuchyňaKuchyňa prestavuje praktickú kuchynskú linku do L s hlbokým drezom, plynovým sporákom a veľkým priestorom na prípravu jedla.

 

Veľa úložného priestoruVeľa úložného priestoruHlboké dvojité šuflíky obsahujú príborník a veľké množstvo priestoru na uskladnenie si aj väčších vecí.

 

Veľa úložného priestoruVeľa úložného priestoruOdnímateľný stojan s dvomi policami  pod umývadlom, do ktorého si môžete uložiť svoje suroviny, je praktický spoločník pre všetkých. SLIM Chladnička so samostatnou mrazničkou a odnímateľný stojanom má až 140 litrový objem, takže si so sebou na cestách môžete nosiť veľké zásoby surovín.

 

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaSamostatne oddelená sprchovacie časťModerne zariadená kúpeľňa má podsvietené zrkadlo s LED pásmi a veľa úložného priestoru. Prevedenie na foto má samostatne oddelenú sprchovaciu časť od toalety a umývadla.

 

KúpeľňaVetracie okno Kúpeľňa je veľmi priestranná, obsahuje veľké zrkadlo a bezpečnostné okno. Pod oknom nájdete policou potiahnutú z umývadla, na ktorú si viete uložiť všetky svoje spreje, krémy a pod.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty