GALÉRIA | ELNAGH T-LOFT 70 ANNIVERSARY

 

Enagh T-Loft 70 AniversarryObytná časť ponúka luxusné prvky, ktoré sú zladené do posledného detailu. Každý priestor je využitý na sto percent a vy si tak môžete uskladniť všetko kdekoľvek prehladne a bez komplikácií. Vstupné XL dvere sú štandardne so sieťkou proti hmyzu.

Elnagh TloftElnagh TloftObytná časť ponúka luxusné prvky, ktoré sú zladené do posledného detailu. Každý priestor je využitý na sto percent a vy si tak môžete uskladniť všetko kdekoľvek prehladne a bez komplikácií.  

Vďaka skladaciemu stolu si viete rýchlo zútulniť posedenie, alebo si môžete dopriať kráľosvké menu za jedným stolom bez tlačenia - sedacia súprava je veľkoryso rozdelená na obidvoch stranách. 

Prvky 70 AniversarryLuxusné kožené prevedenie má v sebe všité prvky "70 Anniversary" Vďaka strešnému oknu nad kabínou vodiča je priestor dostatočne presvetlený a tak si môžete dopriať denné svetlo aj keď máte práve zatiahnutú zatemňovaciu roletku. 

Prechod Interiér ponúka príjemné podsvietenie, veľké zrkadlo pri vstupných dveroch a veľké množstvo úložnéého priestoru. 

KuchyňaKuchyňaKuchyňa má vďaka hlbokým zásuvkám veľké množstvo úložného priestoru na menšie aj väčšie kuchynské pomôcky. 3-horákový plynový sporák sa dá šikovne využiť ako pracovná plocha vďaka jeho sklennému poklopu. 

Sťahovacie lôžkoSťahovacie lôžko v obytnej časti poskytuje dve komfortné miesta na spanie.

KúpeľňaKúpeľňaKúpeľňa poskytuje veľkú samostatnú sprchu, veľké množstvo úložného priestoru a vďaka oknu je dostatočne presvetlená.

 

SpálňaSpálňa v prevedení Elnagh T-Loft 70 Anniversary 582 poskytuje posteľ "Queen", ktorá poskytuje vysoké úložn é skrine z každej strany. Zadná stena je podsvietená LED pásikom a to dodáva celému priestoru príjemnú atmosféru. 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty