GALÉRIA | ELNAGH MAGNUM

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestorPresvetlený obývací priestor so skladacím stolom poskytuje veľkú sedaciu súpravu z kvalitkých materiálov. Zrkadlo umiestnené hneď pri veľkých vstupných dveroch vytvára otvorený pocit. V jednoliatej podlahe nájdete mnoho úložného priestoru a vďaka zabudovaným reproduktorom a prípravou na LED TV si viete užiť filmový večer kdekoľvek sa nachádzate. 

 

Rôzne látkove prevedenia v obývacej častiRôzne látkove prevedenia v obývacej častiVďaka rôznym látkovým prevedeniam si môžete priestory navrhnúť presne tak, ako sa vám páči. Otočné a polohovateľné sedadlá vodiča a spolujazdca s dvoma lakťovými opierkami dodávajú veľký komfort nielen na cestách, ale aj pri posedení s blízkimi. 

 

Prípojka na usb  Vďaka prípojke na usb si môžete pohodlne nabíjať svoje smartfóny.

 

 

SPÁLŇA

SpálňaJednolôžkové postele z kvalitných matracov poskytujú veľký úložný priestor a zaručený kvalitný spánok kdekoľvek.

 

Prídavný matracPrídavný matrac spája komfortne lôžka a tým zväčšuje priestor na spanie. 

 

Polohovateľný matracPolohovateľný roštový rám s matracom poskytuje nadštandardný komfort. Vďaka bodovým svetlám si môžete v pokoji prečítať napríklad svoju obľúbenú knihu.

 

Úložné priestory Úložné priestory sú prakticky vymyslené aj z bokov postele, kde si viete prehľadne uskladniť všetko, čo potrebujete mať hned po ruke.

 

Posteľ typu QUEENSkrine Posteľ typu QUEEN predstavuje luxusnú  spaciu časť. Z každej strany má nočný stolík a veľké bočné skrine na uskladnenie si svojho oblečenia.

 

Prídavné lôžka nad kabínou vodičaPrídavné lôžka nad kabínou vodiča poskytujú plnohodntý priestor na spanie  pre dvoch ľudí.

 

 

KUCHYŇA

KuchyňaKuchyňa do L predstavuje veľké množstvo úložného priestoru a je prakticky spravená tak, poskytovala dostatočný pracovný priestor. Ten obshauje hlboké umývadlo s lesklej ocele a plynový sporák so sklenenou zástenou. Vďaka bezpečnostnému okno si môžete vyvetrať rýchlo a kedykoľvek.

 

Úložný priestorÚložný priestor
Úložný priestorBohatý úložný priestor v kuchyni je vyvinutý tak, aby ste si vedeli prakticky uskladniť všetky druhy surovín. Vďaka dvojitým skriniam, úzkemu výsuvnému pásu a veľkým strešným skriniam si viete všetko uskladniť úhľadne a prakticky.

 

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaKúpeľňa je veľmi priestranná a prakticky rozdelená na časť s toaletou a umývadlom, kde je veľké zrkadlo a bezpečnostné okno. Pod oknom nájdete policou potiahnutú z umývadla, na ktorú si viete uložiť všetky svoje spreje, krémy a pod. 

 

Sprchový kútSprchový kút v druhej časti kúpeľne je oddelenou skladacími roletovými dvierkami, takže zabraňujú zbytočné zamokreniu celého priestoru.

 

Úložný priestor pod umývadlomÚložný priestor Kúpeľňa poskytuje veľa úložného priestoru pod umývadlom, do ktorého si môžete uložiť úhľadne napríklad uteráky.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty