GALÉRIA | ELNAGH MAGNUM 70 ANNIVERSARY

 

Úložný priestor  Úložný priestor v garáži ponúka dostatočnú výšku na uskladnenie väčších poredmetov, ako sú napríklad bicykle.

Vstupné dvere XlVstupné XL dvere ponúkajú sieťku proti hmyzu.

Obytná časť Obytná časť ponúka luxusné prvky, ktoré sú zladené do posledného detailu. Každý priestor je využitý na sto percent a vy si tak môžete uskladniť všetko kdekoľvek prehladne a bez komplikácií. 

Luxusná obytná časťSklopný stôl Vďaka skladaciemu stolu si viete rýchlo zútulniť posedenie, alebo si môžete dopriať kráľosvké menu za jedným stolom bez tlačenia - sedacia súprava je veľkoryso rozdelená na obidvoch stranách. 

 

Sťahovacia posteľSťahovacia postel ponúka dostatok priestoru pre dve osoby a vďaka viaczónovým matracom zo studenej peny budete mať kvalitný a pokojný spánok kdekoľvek práve budete. 

 

KuchyňaKuchyňa a jej šikovné usporiadanie ponúkajú veľké množstvo úložného priestoru či už v zásuvkách alebo skrinke nad hlavou.

Kúpeľňa Kúpeľňa je vďaka jej svetlým farbám dostatočne presvetlená a veľké zrkadlo jej dodáva pocit otvorenosti.

Spálňa Spálňa je prepracovaná do posledného detailu. Podsvietená je LED pásikom pozdĺž zadnej steny čo jej dodáva intímnu atmosféru. 

SpálˇňaExtra úložný priestorExtra úložný priestor, ktorý sa nachádza pod lôžkami ponúka dostatok miesta na uskladnenie si všetkých potrebných veci. 

SpálňaSamostatné lôžka si viete veľmi rýchlo a jednoducho premeniť na jedno veľké lôžko. 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty