GALÉRIA | ELNAGH BARON

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor

Veľký sklápateľný stôl umožňuje, že si viete na cestách spolu posedieť všetci bez obmedzení -  aj keď vás je viacej. Otočné, polohovateľné sedadlá poskytujú komfort aj počas jazdy, aj pri posedení. 

 

Obývací priestorObývací priestorRôzne varianty zariadenia obývacej časti poskytujú všetko tak, ako si to želáte. S LED TV si viete pozrieť svoj obľúbený film kdekoľvek sa práve nachádzate. Celý priestor je osvetlený LED svietidlami. Cez deň máte dostatok denného svetla vďaka panoramatickým strešným oknám. Celý priestor poskytuje dostatok úložného priestoru či už v podlahe alebo v strešných policiach.

 

 

SPÁLŇA

Spálňa

Jednolôžkové prevedenie v spálni ponúka komfortný spánok a veľa úložného priestoru. Vďaka bočným oknám máte spaciu časž krásne presvetlenú a zútulnenú. Nad hlavami sa nachádzajú úložné skrine podsvietené LED pásom, čo prináša príjemné večerné osvetlenie. 

 

Prídavné lôžkaPrídavné lôžkaPrídavné lôžka sa dajú umiestniť nad kabínu vodiča alebo nad obývaciu časť. 

 

Poschodová posteľAj vďaka poschodovej posteli viete mať ďalšie priestory na spanie bez zbytočného zaberania priestoru. ELNAGH BARON je ideálny pre mnohopočetnú rodinu. 

 

 

KUCHYŇA

KuchyňaL-kuchyňa s LED osvetlením pod kuchynským vrchným rámom poskytuje dostatočný priestor aj na prípravu  náročnejších jedál. Priestranná pracovná doska ponúka hlboké, veľké umývadlo, plynový sporák so sklenenou zástenou a bočné poličky na uskladnenie korenín.

 

ChladničkaModerná chladnička s oddelenou mrazničkou poskytuje dostatok priestoru na uskladnenie všetkých surovín, ktoré na dlhých cestách potrebujete. 

 

Piesty na nábytku Podsvietený nábytokNábytkové dvere s uzamykacím systémom plynových piestov zaručujú, že vám počas cesty nebude nič hrkotať. Podsvietené LED svetlo na kuchynskom nábytku poskytuje dostatočné osvetlenie aj počas neskorších hodín.

 

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaPriestranná kúpeľňa poskytuje samostatný sprchový kút a veľa úložného priestoru, či už vo forme skrine nad umývadlom a oknom, alebo vo forme poličiek a priestoru vedľa umývadla. 

 

Posuvné umývadloOkno v kúpeľniRučne posuvné umývadlo šetrí priestor v kúpeľni. Ak potrebujete mať priestor pre toaletu ľahko posuniete umývadlo smerom do ľava k sprchovému kútu a zas naopak. Bezpečnostné okno so sieťkou proti hmyzu zaručuje čerstvý vzduch kedykoľvek je to potrebné.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty